Чому ми?

Компанія Кампус Білд позиціонує себе як оператор ринку відновлюваної енергетики України, яка надає якісні послуги з будівництва сонячних електростанцій під ключ.

С чого все починалось?

Історія розвитку компанії почалася з виробництва металевих холоднокатаних конструкцій під столи для фотоелектричних модулів. Наступним етапом було придбання палебійного обладнання GAYK та освоєння робіт з забивання паль та монтажу столів під фотоелектричні модулі.

Вдало реалізовуючи наші проекти з виготовлення та монтажу металевих конструкцій для сонячних електростанцій, ми почали розширювати проектний відділ з метою проведення генерального проектування СЕС.

Що пропонуємо партнерам?

Значний вибір сонячних модулів та інверторі від китайських та європейських виробників дозволяє запропонувати нашим партнерам широкий спектр обладнання для будь-яких проектів.

Відмінною рисою нашої компанії є власна матеріально-технічна база, що дозволяє нам професійно реалізовувати проекти за конкурентну вартість та в обумовлені строки.

На сьогоднішній день, компанія Кампус Білд надає послуги як генерального підряду (ЕРС) так і послуги з окремих розділів (проектування СЕС, виготовлення конструкцій під ФЕМ, монтаж СЕС, оформлення зеленого тарифу) будівництва сонячної електростанції в Україні.